Karate - tradice pokračuje...

Centrum karate Praha

Centrum bylo založeno v roce 2011 s cílem nabídnout trénink tradičního karate dětem a dospělým z Prahy a okolí. Naše tréninky jsou speciálně zaměřeny a rozděleny do jednotlivých věkových skupin podle vývojových fází se zaměřením na rozvoj motoriky, koncentrace a disciplíny.

Jakub ŠtěpánHlavní trenér Jakub Štěpán je držitel národní trenérské licence ČATK, národní rozhodčí, reprezentant ČR, držitel 2. danu WTKF (černý pás), profesionální zápasník MMA.

Co u nás najdete?

Zázemí silné organizace ČATK a WTKF možnost startu na národních a mezinárodních akcí pravidelné zkoušky technické vyspělosti (barevné pásy) tréninky odborně propracovány několikrát ročně možnost účasti na soustředění profesionální přístup ke cvičencům speciálně vybavená tělocvična (dojo) na karate.

TrenérV klubu panuje přátelská atmosféra a velmi příjemný kolektiv. V dnešní době je těžké najít „spolehlivý“ klub karate, ve kterém vás naučí bojovat a „postarat se o život svůj a vaší rodiny“. Bohužel, v některých klubech se slovo „karate“ používá už pouze jako název, který nemá s cvičením sebeobrany nic společného. Naše tréninky nejsou jen o cvičení kata, kumite, či o „sbírání pásků a cenných kovů z turnajů“. U nás si opravdu zakládáme na preciznosti tréninků a procvičení všeho, čeho se sebeobrana týká.

Jakub Štěpán a jeho úspěchy

4. místo Světový pohár 2017

1. místo Mezinárodní turnaj Izrael 2015

2. a 3. místo ME Litva 2015

2 x bronzová medaile z MS 2014 Ženeva

Vícemistr Evropy a 3. místo ME 2013 Praha

3. místo Světový pohár 2013 Lublin, Polsko turnaj osmi nejlepších karatistů světa

4. místo Evropský pohár 2012 Plock, Polsko (turnaj osmi nejlepších karatistů Evropy)

9 x mistr ČR

6 x vítěz turnaje v Bytomy

2. místo Silesia cup 2012 a 2017

2. místo Puchar Burmistrza 2010